"Сімпсони" святкують ювілей. 19 лютого на телеекрани вийде 500-та серія легендарного мультсеріалу. У цьому випуску з'явиться засновник організації Вікілікс Джуліан Ассандж.

Ярдлі Сміт, персонаж Ліза Сімпсон: "Це надзвичайне досягнення, я радію і пишаюся тим, що Сімпсони - це не просто мультфільм, а частина американської культури".

"Сімпсони" - найтриваліший мультсеріал за всю історію Сполучених Штатів. Він витримав 23 сезони.

Ненсі Картрайт, персонаж Барт Сімпсон: "О боже, це ніби було вчора! Я прийшла на прослуховування на роль Лізи Сімпсон, але знаєте, врешті-решт сказала: "Я не хочу її озвучувати. Краще бути десятирічним хлопчиком, який відстає у ненависній школі та пишається цим"".

На честь свята фанати шаленої сімейки зібралися у Голівуді. Вони збираються встановити новий світовий рекорд, переглянувши усі п'ять сотень серій американського серіалу без перерви. А це - щонайменше 86 годин. А переможець такого змагання отримає 10 000 доларів та фірмові товари із зображеннями Сімпсонів.

Дивіться також: Сексуальний Мак Квін і кінець Сімпсонів

До речі, у минулому році продюсери серіалу уклали новий договір, тож жовті диваки веселитимуть телеглядачів ще два роки.

Теги: мультфильм медиарынок симсоны
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 874