Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що на телеканалі ТВі дійсно проводиться позапланова податкова перевірка. Її проведення є виконанням законної та обов’язкової вимоги слідчого райуправління МВС України у м. Києві, повідомили UBR.UA у прес-службі.

Телеканал ТВі жалуется на давление налоговой

Податковим кодексом України визначено, що однією із підстав для проведення перевірки є отримана податковим органом постанова слідчого, винесена відповідно до закону у кримінальних справах, що перебувають у їх провадженні. При цьому звертаємо увагу, що отримана постанова є обов’язковою до виконання. Ухилення від виконання постанови слідчого тягне за собою відповідальність згідно закону.

Таким чином, Державна податкова служба не може нехтувати законними вимогами слідчого та діє в межах та у спосіб, визначений законодавством України.

Вказана перевірка проводиться за постановою слідчого з метою встановлення істини у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури, яка розслідується слідчими, підпорядкованими МВС України.

У разі недопущення до перевірки працівників органів ДПС, податківці будуть діяти, згідно вимог законодавства

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: телевидение медиа налоговая. проверки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1115