10 година ранку. Робота редакції починається у ньюз-румі, де народжуються ідеї. Які згодом перетворюються на сюжет. Та перш ніж створити новину треба її знайти. Коли телефон та інформагентсва не допомагають у пошуку, залишається перевірений помічник - Google.

Оперативність - одна з головних рис для репортера. А тому робити все доводиться поспіхом. Домовлятися з експертами, замовляти знімальну групу та вчасно дістатися місця призначення.

Розпочинається знімальний процес. Робота в розпалі. Це один із найвідповідальніших етапів. Усе що дізнається та запише журналіст, потім піде в ефір. Чи буде новина цікавою, залежить від кмітливості репортера та співпраці з оператором.

17:00. Тетяна повертається до редакції. Перекусила в машині. На неї вже чекають. Матеріал треба оцифрувати та підготувати до вечірнього випуску новин. Текст сюжету узгоджують із випусковим редактором.

Останній етап перед ефіром - начитка сюжету та монтаж. Це потрібно, аби глядачі почули журналіста за кадром та побачили логічний відеоряд.

Ця процедура зазвичай займає півгодини. Після чого готовий сюжет передають до студії.

21:00. На телеканалі UBR стартує вечірній випуск новин. Результат своєї роботи журналіст може побачити лише в ефірі.

Теги: телевидение телеканал ubr новости медиарынок производство новостей
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1554