Легендарний дизайнер Карл Лагерфельд стане редактором щоденної газети "Метро". Щоправда на один день. Він погодився на пропозицію керівництва газети спробувати себе в цій ролі. Сімдесяти восьмирічний чоловік проведе в паризькому відділі новин увесь день і працюватиме над ілюстраціями для нового номера видання. У газеті Лагерфельда з'являться публікації щодо новОго сезону тижня моди в Парижі, Лондоні, Мілані та Нью-Йорку. На прес-конференцію до журналістів дизайнер з'явився у традиційному чорному костюмі та в темних окулярах. Лагерфельд розмірковував про Євросоюз, Ангелу Меркель та майбутні президентські вибори у Франції.

Читайте також: Главным редактором украинской версии Esquire стал Алексей Тарасов

Карл Лагерфельд, дизайнер: "Газети пишуть, що Німеччина хоче нав'язати нам свою позицію. Але мені це не подобається. Я вважаю, що Меркель насправді просто намагається знайти вихід із кризи. І в неї просто жорсткий характер".

Дивіться також: Леди Гага ушла со сцены ради журналистики

"Метро" під керівництвом дизайнера Карла Лагерфельда з'явиться на французьких полицях вже у вівторок. Цей випуск зможуть прочитати у ста містах більш ніж двадцяти двох країн світу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: медиа редактор газета лагерфельд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 627