Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" 20 березня уклало угоди з ДП "Укркосмос" на послуги з трансляції телепрограм на суму 4,89 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Трансляція на країни Євразії коштуватиме 2,19 млн грн., на країни Північної Америки – 2,69 млн грн.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника". Однією з причин цього "УТР" вказує неможливість закупівлі послуг зарубіжних супутникових компаній через те, що держкомпанія "отримує фіксовану суму коштів на рік і, не порушуючи бюджетне законодавство, не може проводити оплат, наприклад, при збільшенні курсу гривні до долара".

"ДП "Укркосмос" вже більше 8 років укладає угоди з УТР, в яких фіксується сума оплати в національній валюті за виконання держзамовлення на рік на час підписання договору. Протягом року відповідно сума не збільшується. Хоча в той же час зарубіжні супутникові комунікаційні компанії і посередники, які їх представляють в Україні, вимагають оплати в іноземній валюті, або за ринковим курсом гривні до долара чи євро на час оплати", – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Теги: тендер телекомпания
Источник: наши деньги Просмотров: 688