З 7 вересня ведучим новин на телеканалі UBR  буде Володимир Бойко.  Володимир Бойко за освітою економіст, на телебаченні працює з 2007 року. Починав кар’єру телевізійника  на телеканалі "24" , а останні 5 років працював ведучим "Вікна-новини"  на СТБ. Володимир Бойко та Людмила Добровольська ведучі основних випусків новин на телеканалі UBR о 17:00, 18:00, 20:30, 22:00, 23:00 та 00:00. Новини на телеканалі виходять щопівгодини. Також у сітці мовлення телеканала -  он-лайн трансляції з місця подій, відео без коментарів від редакції, спортивні новини та програми розмовного формату.

Читайте также:

UKRAINE BROADCASTING RESOURCE (UBR) – інформаційний канал,   розпочав своє мовлення в лютому 2009 року. Телеканал транслюється через супутник AMOS-2, а також доступний в аналогових і цифрових пакетах провідних українських операторів, покриття становить 72%  в містах з населенням більше як 50 тисяч.

Прес-служба Медіа холдингу Вести Україна

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr владимир бойко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1070