Майже готовий до випуску черговий випуск календаря "Pirelli" - на 2012 рік. Автовиробник покришок презентує подібні примірники видання тільки власним ВІП-клієнтам. Для грудневого номера Піреллі знялися дванадцять фотомоделей. Серед них акторка Міла Йовович, моделі Кейт Мосс і Наташа Полі.

Кейт Мосс, модель: "Кожен календар Pirelli– це в першу чергу якість. На знімках видання завжди демонструє щось нове. Навіть самі моделі під час фотосесії розкриваються по-новому".

Для цього номеру зйомки відбувалися на Корсиці. Новий календар розійдеться двадцятьма п’ятьма примірниками. Вісімнадцять із них у чорно-білому виконанні. І сім – у кольорі.

Міла Йовович, модель: "Із фотографом Маріо Соренті ми давні друзі. Ми почали дружити ще коли були підлітками. Тож, це незабутній досвід, працювати із друзями. Якщо чесно, він єдина людина, заради знімків якої я б погодилася зняти із себе одяг".

Перший Календар Pirelliвийшов у світ ще в 1964-му році.Краси свого тіла для його сторінок не пошкодували Софі Лорен, Пенелопа Крус, Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Хайді Клум, Жізель Бундхен, Наталя Водянова та Дженніфер Лопес . Виробництво календарів перетворилося для компанії, що займається виготовлення автопокришок, перетворилося уже в окрему індустрію. Купити календар Піреллі неможливо. Хіба на спеціальному аукціоні і за шалені гроші.

Теги: модели медиарынок календарь пирелли автожурнал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3232