Через сюжет у ТСН прокуратура порушила кримінальну справу проти посадовців СІЗО. Приводом для порушення справи стала розмова журналіста та ув’язненого Ігоря Завадського.

У СІЗО на широку ногу Або як живеться утриманцям Лук'янівського СІЗО?

Через сюжет телеканалу "1+1" прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості посадовців Київського слідчого ізолятора, які допустили використання мобільного телефону ув'язненими. Про це повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації прокуратури.

Депутаты шокированы украинскими тюрьмами и СИЗО

Приводом для перевірки прокуратури став сюжет ТСН, у якому журналіст спілкувався по мобільному телефону з акордеоністом Ігорем Завадським, який перебуває в СІЗО за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх. Як повідомляє прокуратура, справу порушено за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України.

В камере Луценко забили все окна

"Відповідно до статей 2 і 7 Закону України "Про попереднє ув'язнення", однією з цілей тримання під вартою є унеможливлення перешкоджання встановленню істини у кримінальних справах. Особам, яким обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, застосовано тимчасовий арешт, забороняється мати при собі предмети, не дозволені до зберігання в місцях попереднього ув'язнення, - йдеться у повідомленні прокуратури. - Правилами поведінки в слідчих ізоляторах осіб, узятих під варту і засуджених, затвердженими наказом Державного департаменту з питань виконання покарань від 20 вересня 2000 року №192, встановлено виключний перелік предметів, які дозволяються особам тримати при собі в камері. Зберігання мобільного телефону цим переліком не передбачено".

Количество пребывающих в СИЗО уменьшится на 15%

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: упк прокуратура сизо
Источник: Телекритика Просмотров: 1120