США продовжать допомагати Україні боротися з Інтернет-піратством. Про це сказав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт під час зустрічі з міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Посол США в Україні зазначив, що ефективна боротьба з порушенням інтелектуальної власності сприятиме підвищенню інвестицій в Україну.

У свою чергу міністр теж висловив занепокоєння щодо сфери дотримання прав інтелектуальної власності.

"Якщо боротьба за права інтелектуальної власності не буде ефективною, тоді Україна не буде привабливою для інвесторів", - наголосив А.Могильов.

"Ми щомісяця порушуємо близько ста кримінальних справ, пов’язаних із порушенням інтелектуальної власності. Левова частка цих справ пов’язана саме з програмним забезпеченням або з носіями відео- чи аудіоінформації. Ця робота перебуває на постійному контролі Міністерства", - зазначив він.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша україна інтернет піратство
Источник: УНН Просмотров: 1387