Україна встановила рекорд за тривалістю музичного телемарафону національної пісні. 110 годин у прямому ефірі без перерви на рекламу лунали лише українські композиції.

Вітчизняний телемарафон "Пісня об’єднує нас!" увійшов до Книги рекордів Гіннеса. Україна перевершила навіть Італію, яка у 2010-му зробила подібне досягнення. Виступи наших співаків та гуртів тривали аж на 7 годин довше.

Він Шарма, офіційний суддя Світової книги рекордів Гіннеса: "У порівнянні з італійським рекордом, у нас більше ніж 110 годин телемарафону".

Трансляцію здійснювали у прямому ефірі двох каналів та в Інтернеті. Пісні почули і побачили у 155 державах.

Єгор Бенкендорф, генеральний директор НТКУ: "І Росія, і Казахстан, і Америка, і Канада і дуже багато країн".

Основна мета заходу - показати всьомУ світу багатство культури українського народу.

Михайло Кулиняк, Міністр культури і туризму України: "Ми сьогодні всі разом доказали, що ми є найкращі. Що українська пісня у світі звучить і буде звучати".

Команди, які втілювали проект у життя, налагодили зв’язки з українською діаспорою, зібрали неповторний пісенний матеріал. Символічно, що над телемарафоном працювали 2012 людей - музиканти, технічний та творчий персонал.

Ігор Лоташевський, генеральний директор телекомпанії "Ера": "Ми сьогодні відчуваємо, що ми зробили правильно, ми зробили це вчасно, тому що Україна знову стала першою".

На марафоні були представлені різні напрями - від року до фольк-музики. На сцені виступили українці, росіяни, вірмени, грузини, татари. І всі вони виконували наші композиції. Організатори кажуть, що на досягнутому зупинятися не планують. І незабаром проведуть ще масштабніший захід.

Теги: рекорд культура марафон
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1614