Україномовне бюро "Євроньюз" тепер у Києві. Наш ринок один із провідних у Європі, переконаний виконавчий директор телеканалу Майкл Пітерс. Євроньюз дивляться у понад 150 країнах світу.

"Насамперд я хочу сказати, що Україна дуже важлива держава на європейському ринку. Ми зробили версію російську і подумали, непогано було б створити й українську, адже це матиме великий вплив на Старий Світ. Тут дуже багато глядачів, для яких ми представлятимемо наше бачення подій. Також тут знайшли чимало однодумців, які з великим ентузіазмом взялися реалізувати цю справу", - розповів виконавчий директор телеканала EURONEWS Майкл Пітерс.

Мовлення в Україні стартувало 24 серпня у День незалежності. До цього готувалися майже рік.

"Украину мало знают. Чемпионат Европы это первое событие такое масштабное, где Украину будет видно. Поэтому Евроньюс это как раз тот вариант, когда "кашу маслом не испортишь", - пояснив віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков.

Ідею створення україномовного бюро приписують Валідові Арфушу, заступнику головного директора НТКУ.

"На самом деле у нас очень серьезная команда. Поэтому, когда есть команда, и говорят, что это будет. Поэтому я следил за процессом. Главные люди это те, которые сидят наверху. Они приняли это решение и просто дали нам возможность его реализовать", - вважає заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш.

Задоволений появою Євроньюз в Україні і Віктор Янукович. Він зустрівся з Майклом Пітерсом. На думку Президента, телеканал зі світовим ім'ям сприятиме зміцненню свободи слова в нашій державі.

"Це наш спільний крок до підняття рівня демократії в Україні. Переконаний, що рівень цієї роботи підніме рівень професіоналізму журналістів", - заявив президент України Віктор Янукович.

Українська редакція "Євроньюз" міститься в Ліоні. За словами Майкла Пітерса, говорити російською в редакції заборонено. Аби не виникало русизмів під час синхронного перекладу. Водночас 16 журналістів та один редактор працюватимуть у Києві. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr евроньюс киевское бюро
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 672