Голова Держпідприємництва погодив проект Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації", розроблений Держкомтелерадіо.

Азаров жалуется, что оппозицию чаще показывают по ТВ

Здійснення такого реформування передбачається у два етапи: протягом 3 років з дня набрання чинності цим Законом та протягом наступних 4 років. Розробники законопроекту пропонують кілька способів реформування друкованих ЗМІ. Серед таких:

- вихід органів державної влади та/або органів місцевого самоврядування із складу засновників (співзасновників) друкованого ЗМІ та редакції з перетворенням редакції членами її трудового колективу у господарське товариство. При цьому, назва та тематика видання зберігатимуться;

- вихід таких органів із складу засновників редакції з наступною приватизацією майна редакції, що перебуває у державній чи комунальній власності. Це у раз, якщо трудовий колектив редакції не подає пропозиції щодо своєї участі у реформуванні друкованого ЗМІ протягом строку, установленого законодавством з питань приватизації;

Какие газеты читают в правительстве Азарова

- перетворення друкованих ЗМІ в офіційні друковані видання. "Незалежні друковані видання, які не фінансуються державою, є нормальною світовою і європейською практикою. Вивільнення українських ЗМІ від впливу та контролю держави є необхідною умовою для утвердження в нашій країні демократичних цінностей. Треба розуміти, що не можуть існувати ЗМІ, які б підпорядковувалися владі та фінансувалися нею за рахунок платників податків", - прокоментував Михайло Бродський.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: общество власть медиа печатные сми
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1247
Загрузка...
Загрузка...