Як відомо, цілодобове телевізійне мовлення українською на міжнародному новинному каналі euronews розпочалося 24 серпня 2011 р. Керівником цього напрямку призначений Сержіо Кантоне, досвідчений журналіст італійського походження, який перед приїздом в Україну більше десяти років був власним кореспондентом euronews у Брюсселі. Сьогодні йому доручено сформувати українське бюро euronews, яке керівництво каналу вважає пілотним майданчиком на шляху відкриття інших зарубіжних бюро.

"Відкриття нового постійного бюро у Києві, що відбудеться після чотирьох місяців з моменту запуску в ефір української служби, стане другим важливим кроком euronews в Україні,– прокоментував щойно призначений генеральний директор каналу euronews Мікаель Пітерс. – Ми цілком задоволені тими послугами з виробництва, що були нам запропоновані ESG, та віримо, що вони забезпечать команду наших журналістів найкращими технічними засобами".

ESG забезпечує весь цикл виробництва теленовин для колег з euronews.

"Щодня за паном Сержіо закріплена знімальна група з камерами Р2, які знімають у форматі 16:9, – зазначила директор з виробництва ESG Юлія Кугітко. - Задля того, щоби канал euronews щоденно видавав в ефір 15 хвилин сюжетів по українських подіях, виробничий процес відбувається практичноnon-stop. Навіть у такому режимі ми готові до співпраці з кількома іноземними журналістами одночасно. Це наш внесок у розвиток глобальної мережі euronews".

Координацію українського проекту euronews згідно міжнародної угоди здійснює Національна телекомпанія України (НТУ). Віце-президент НТУ Валід Арфуш, який є головою координаційної ради українського проекту euronews, так прокоментував підписання угоди між euronews та ESG:

"НТУ забезпечує віщання української версії euronews, ESG – є сервіс-провайдером європейської версії. Наші колеги з euronews висунули технічне завдання, яке мав би виконувати український партнер. Спеціалісти ESG розробили конструктивну пропозицію та довели, що можуть ефективно реалізувати її за стандартами європейських телерадіомовників. Вибір ESG як сервіс-провайдера не є для нас дивним, адже Перший національний давно співпрацює з комунікаційною групою ESG і цілком довіряє її технічному потенціалу".

"Продакшн ESG більше десяти років на ринку телевізійного виробництва. На сьогоднішній день сформована професійна команда, яка нараховує близько 300 чоловік. Щодня 19 сучасних цифрових комплексів ТЖК у Києві, а також регіональні кореспонденти вирушають на зйомку сюжетів. Складовими функціонування компанії, крім того, є власна потужна матеріально-технічна база: два апаратно-студійні блоки, що дозволяють організувати віртуальну студію для виходу новин в прямому ефірі, а також записувати власні програми, 12 апаратних лінійного та нелінійного відеомонтажу, 3 відеосервери Infotrend з комп’ютерною мережею, достатньою для одночасної роботи з відеоматеріалами, та багато іншого,– зауважив технічний директор ESG Олександр Яровий. – Початок співпраці з euronews – важливий знак довіри до нашого досвіду з боку амбітного європейського телерадіомовника".

Довідка:

euronews засновано в 1993 р. На сьогодні аудиторія каналу охоплює більше 350 мільйонів домоволодінь в 155 країнах світу. Це найбільший мовник на європейському ринку, який щоденно та цілодобово мовить 11 мовами, від нещодавно й українською.

Комунікаційна група ESG створена 2001 року, відколи компанія спеціалізується на виробництві ділових новин та інформаційних телепрограм на бізнес-тематику для практично всіх загальнонаціональних телерадіомовників України. З 2008 р. компанія запустила власний медіа ресурс – телеканал UBR ("Український бізнес ресурс") та портал ділової інформації UBR.UA.

Теги: телевидение euronews esg
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 824