Хочете дешеву квартиру - вмійте торгуватись. Причому як з рієлтором, так і з власником житла. Рієлтери можуть свідомо підняти ціну, щоб потім мати маневр для торгу. А власники - встановлюють вартість оренди, дивлячись на ціни в інтернеті.

Анна Ісаєва, ріелтор: "Навіть, не вчитуючись в об'яву, наприклад може там бути якийсь дуже дорогий хай-тек ремонт, може квартира бути більша в два рази, але все одно виставляють високу ціну, так би мовити на авось".

Коли квартира кілька місяців простоює, власник знижує ціну до реальної. Тому вже навчені клієнти самі диктують умови орендодавцю.

Ірина Кононенко, орендар: "Їм вигідно, щоб квартира працювала на них і щоб заробляти гроші, а не щоб простоювала житлова площа, тому можна скинути на дві-півтори тисячі - це реально".

За цю квартиру у Святошинському районі на сайті просять 6 тисяч гривень. Новобудова, дизайнерський ремонт, усі зручності. Та вже на початку розмови - пропонують торгуватись.

Поведінка рієлтора напряму залежить від ціни за оренду та стану квартири.

Анна Ісаєва, ріелтор: "Там, де квартира недорога, залишається головим той, хто її здає. Там, де квартира дорожче, ви навіть можете по голосу почути, як з вами розмовляє людина, вона буде дуже чемна, буде дуже вас вмовляти".

Найбільший попит мають однокімнатні квартири - з орендною платою до трьох тисяч гривень за місяць. І вкрай рідко люди винаймають трикімнатні помешкання, за які просять понад 5 тисяч. Тому й ціни на них рієлтери зменшують. А от елітне житло не подешевшає. Має попит.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость квартиры жилье
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4172