За помилки на будівництві відтепер доведеться сплатити чималі штрафи. Влада зменшила кількість дозвільних документів та пришвидшила процедуру їх отримання. Але натомість збільшила персональну відповідальність.

Так архітектори, інженери-проектувальники, експерти та інженери з питань технагляду мають пройти сертифікацію. Це дасть право, наприклад, мати свою печатку та підписувати креслення. Щоб отримати сертифікат, треба пройти підготовчі курси та скласти іспити. Не безкоштовно.

Крім того, Верховна Рада ухвалила закон, що збільшує стягнення за помилки під час будівництва в десятки, або й сотні разів. Наприклад, використання маштабних об’єктів, які не ввели в експлуатацію - 850 тисяч гривень. Останнє слово має сказати Президент. Потрібен його підпис.

"У будівництві повинні бути справжні професіонали. Випадкових людей у будівництві не повинно бути, тому цей закон вступив в силу і ми очікуємо його результатів" - , розповів в ексклюзивному інтерв’ю UBR директор департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ігор Соколов.

Теги: строительство штрафы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2570