Продається квартира, дешево і терміново. Юристи попереджають: на такі оголошення краще не реагувати – ризикуєте стати жертвою чорних ріелтерів. Саме вони виманюють документи, викидають літніх та одиноких людей на вулицю, або ще гірше – вбивають їх та швидко продають квартири. Про одну з таких справ далі.

Обережно - чорні ріелтори! За квартирну аферу ціною у людське життя на лаві підсудних опинилося відразу п’ятеро чоловіків. Суд визнав їх винними у викраденні, примусовому утримуванні та вбивстві літнього громадЯнина. Підсудні свою вину визнають лише частково.

Іван Клапа, захисник підсудного С.Сєрбаєва: "Йому просто привезли людину, він не знає ні фамілії, ні імені, вони просто називали його дєдушка, сказали, що це родич одного із засуджених – Каревського, оскільки той сказав, що в квартирі робиться ремонт, а дядько там страдає на розлади пам’яті, треба з ним посидіти. В нього була така функція".

Суд визнав чоловіків винними. Дав їм від 14 до 15 років із конфіскацією всього майна. Захисники подали касаційну скаргу. Стверджують - вина тут не тільки їх підзахисних.

Олег Яремієнко, захисник підсудного А.Бекетова: "По даній справі не була встановлена істина, що відбувалося насправді. А насправді, маємо факти в справі, документи, які свідчать, що на території ЖЕКу в місті Києві під прикриттям місцевого райвідділу відбувалась те, що називається квартирні афери".

Дочка іншого загиблого власника квартири, у смерті якого також підозрюють засуджених, стверджує, коли її батько зник у 2007 році квартирою опікувався той самий злощасний ЖЕК. Жінка вважає - працівники житлової контори також можуть бути причетними до квартирних афер.

Оксана Птихоцька, донька загиблого власника квартири: "Когда я пошла брать документы на эту квартиру, посмотреть, что по документам, мне сказали: Оксана Валентиновна, вам здесь делать нечего. Квартиру вам не видать. Это слова непосредственно были адресованы от начальника ЖЕКа".

За інформацією мешканців району та захисників, схема відбирання квартири виглядає приблизно так: спершу ЖЕК складає такі собі списки одиноких, знедолених та проблемних власників квартир, далі цей список передавали аферистам.

Теги: мошенничество квартира обман черные риелтеры рынок недвижимости. афера эпродажа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3364