Головним завданням держави, зокрема і Мінрегіону, є вирівнювання диспропорцій у розвитку регіонів країни та наближення публічних послуг до людини. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Головною проблемою залишається незбалансованість розвитку регіонів. На сьогодні в Україні є 4 регіони-донори та 23 – реципієнти. Близько 50% сільських територіальних громад складають менше однієї тисячі людей, при цьому більше 10% мають менше 500 жителів. 72% сільських рад дотаційні більше, ніж на 50%. Тому регіональний розвиток на сьогодні є пріоритетом державної політики", - говориться в повідомленні.

Читайте також: Держава позичила молоді 60 млн грн

У міністерстві відмічають, що сьогодні розробляються стандарти публічних послуг, враховуючи їхнє максимальне наближення до громадян. "Реформування відомства та складання паспортів профільних галузей відомства були повністю завершені протягом минулого року тому головні зусилля у 2012 році будуть зосереджені на реформах у регіонах країни", - повідомляють у Мінрегіоні.

Читайте також: Держава дала 98 млн грн на доступне житло

Теги: недвижимость минрегионстрой
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 792