Державна підтримка, надана у 2011 році для спорудження доступного житла, склала 98 млн. грн. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Читайте також: Держава кредитує сільських забудовників

"Державна підтримка, надана минулого року для спорудження доступного житла, склала 98 млн. грн. Будівництво доступного житла передбачає надання державної підтримки обсягом 30% вартості житла та залучення коштів громадян. Таким чином держава забезпечує виконання житлових зобов’язань перед громадянами, населення отримує шанс нарешті вирішити свою житлову проблему, а будівельні, фінансові та банківські організації отримують інвестиції та платоспроможного покупця", - говориться в повідомленні.

Читайте також: Держава позичила молоді 60 млн грн

У Мінрегіоні зазначають, що за результатами впровадження програми в 2011 році, зі 118 об’єктів, схвалених Міжвідомчою комісією, громадяни виявили бажання придбати житло у 50. Всього було укладено близько 790 угод на його придбання.

"Це дозволило додатково залучити у будівництво 238 млн. грн. власних коштів громадян. Загальний обсяг інвестицій, спрямованих на будівництво житла в рамках реалізації зазначеної державної програми, досягнув 336 млн. грн.", - повідомляють у міністерстві.

Читати також: Мінрегіон перепише всіх нужденних

Теги: недвижимость строительство инвестиции кредит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1584