Проект Закону України “Про особливості провадження ріелторської діяльності” підготовлено на виконання пункту 7 доручення Кабінету Міністрів України від 03.12.11 № 57523/1/1-11 до доручення Президента України Віктора Януковича від 29.11.11 № 1-1/2813.

Як відзначає дeпартамент державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономіки, проект Закону розроблено з метою визначення правових засад здійснення ріелторської діяльності в Україні, її державного та громадського регулювання, забезпечення створення системи захисту прав споживачів ріелторських послуг, забезпечення належного рівня професійної діяльності учасників ринку ріелторських послуг.

Проект Закону розповсюджується на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з нерухомістю (ріелторську діяльність).

Проект Закону, пояснювальна записка, аналіз регуляторного впливу розміщено, зокрема, на веб-сайті Мінекономрозвитку в мережі Інтернет: (www.me.gov.ua) в розділі „Обговорення проектів документів”, урядовому сайті “Громадянське суспільство і влада” та на офіційному веб-сайті Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Процедуру купівлі-продажу квартир - спростили. Ріелтори попереджають про афери >>> відео

Зауваження та пропозиції до проекту Закону чиновники просять надсилати протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу:

01008, м. Київ-8, вул. М.Грушевського, 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент фінансової політики, відділ розвитку інфраструктури товарних ринків. Адреса електронної почти: E-mail karaseva@dkrp.gov.ua

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент державної регуляторної політики та розвитку підприємництва. Адреса електронної почти: mail@dkrp.gov.ua

Дивіться також: В пошуках дешевої квартири. Як рієлтори завищують ціни

Теги: недвижимость жилье риелторы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3755