Київська влада знайшла спонсора для знесення "хрущовок", каже головний архітектор столиці Сергій Целовальник. Імені поки що не називають. Лише уточнюють, що з-за кордону. Замінювати старі будівлі на нові багатоповерхівки почнуть з Нивок, а саме з вулиці Академіка Туполєва. Зараз на території масиву проживає близько 3 тисяч киян, після реконструкції там сподіваються розмістити 10 тисяч. Коли саме візьмуться за хрущовки, поки що не знають. Мовляв, процедура тривала, спочатку потрібна згода всіх людей, які офіційно проживають у цих будинках. Чиновники обіцяють: розселятимуть у межах цього ж кварталу.

"Буде збудовано "піонерний" будинок, в який переселять з якогось першого за списком дому під реконструкцію. Потім буде збудовано на цьому місці будинок збільшеного обсягу і туди переселять людей з наступного будинку під реконструкцію, а зайві квартири будуть продані тим, хто захоче там жити", - розповів телеканалу UBR Сергій Целовальник, головний архітектор Києва.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев инвестор снос ubr хрущовки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1719