Патрулювати українські міста під час Євро-2012 нашим міліціонерам допомагатимуть колеги з-за кордону. Вони приїдуть з тих країн, фанати яких вболіватимуть на стадіонах. Усього до нас прибудуть 150 правоохоронців. Їх запросило вітчизняне МВС - повідомляють у оргкомітеті.

До початку Євро-2012 залишилось 134 дні, а України готова до Чемпіонату на 90%. Звітують у оргкомітеті. Десять проблемних процентів припадає на розміщення туристів. Більшість із них не обиратимуть готелів. А шукатимуть бюджетне житло.

Маркіян Лубківський, голова оргкомітету ЄВРО-2012 в Україні: "В Україні є багато номерів, для розміщення вболівальників. 80% вболівальників, які приїжджають на матчі Європершості, шукають бюджетне житло нижчої категорії".

На одній із найпопулярніших систем бронювання готелів Букінг.ком ми знайшли повідомлення про послуги наметового містечка, яке розташують за Кільцевою дорогою. Факти говорять самі за себе: до метро "Житомирська" – 2,5 кілометри. До "Олімпійського" стадіону – 15 км. Неподалік - святошинський ставок, у якому можна покупатися. Ціна питання - 74 долари за добу. До послуг мешканців кемпінгу - паркувальний майданчик вартістю 55 гривень з авто за добу.

Правила резервування теж досить жорсткі. Повну вартість замовлення слід оплатити у день бронювання. Грошей не повертають.

У всеукраїнській організації туроператорів твердять: вони до цього не причетні.

Ігор Голубаха, голова Всеукраїнської організації туроператорів: "Інтернет - це така гарна річ, де можна зробити все що завгодно. Я людина, яка професійно працює в галузі туризму, я людина, яка створила об"єднання для прийому вболівальників. Я вам можу сказати, що на наших ресурсах ми не продаємо за такою ціною речі".

До речі: Вартість койко-місця у столичному хостелі коштує близько 12 доларів за добу. А шикарний номер у центрі міста - близько 400 доларів за добу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость жилье евро 2012 койко-место
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2233