Закордонна елітна оселя, замість столичної. Українці все частіше купують апартаменти в Європі, стверджують фахівці з інвестування. А ще з нерухомим майном легше отримати громадянство. Особливо, якщо його ціна на житло понад мільйон доларів.

"В зависимости от стран, сейчас же украинские граждане пристальное внимание обратили на страны Прибалтики. По одной простой причине, что вы сразу получаетет вид на жительство. И вы получаете сразу шенген", - пояснив голова правління Союзу консультантів з нерухомості Віктор Несин.

Проте багатії віддають перевагу елітним апартаментам у Лондоні. Далі йдуть Париж, Монако, Італія та Іспанія. Найдорожчий квадратний метр у Монако. Від 60 тисяч доларів. Замикають п'ятірку Сінгапур і Москва. А ще фахівці кажуть: купити житло за кордоном можна в кредит і за їх іпотечними ставками.

"Их банки активно идут на встречу и кредитуют. Но есть маленький нюанс. Для того, чтобы банк выдал кредит, необходимы легально подтвержденные доходы", - попереджає директоріз розвитку консалтингової компанії Наталя Проніна.

Купивши житло на курортах, можна заробити, якщо здавати його в оренду. Це покриє ваші витрати. Розповідає телеканал UBR.

Теги: шенген ubr недвижимость за рубежом
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1208