Обсяги світових інвестицій у комерційну нерухомість за III квартал знизилися в річному вираженні на 8% і становили $96 млрд. Про це свідчить дослідження компанії Jones Lang LaSalle, яка проаналізувала ринки 60 країн.

В какой бизнес лучше инвестировать

Рівень активності інвесторів в липні-вересні залишався стабільним, хоча в порівнянні з II кварталом інвестиції знизилися на $10 млрд. У Північній і Південній Америці показник за дев'ять місяців цього року становив $126 млрд, що зіставно з аналогічним показником минулого року, йдеться в дослідженні.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні інвестиції скоротилися з $71 млрд до $68 млрд, а в Європі, Африці та на Близькому Сході знизилися з 85 млрд євро до 75 млрд євро. У звіті наголошено, що увага глобальних інвесторів приваблює житлова нерухомість.

Компанія прогнозує, що в IV кварталі активність інвесторів підвищиться, а інвестиції за підсумками року сягнуть $400 млрд. За словами керівника групи Jones Lang LaSalle по світових фінансових ринків та інвестицій Артура де Хааста, настрій інвесторів як і раніше багато в чому залежить від економічного становища.

"Їх приваблюють максимально безпечні вкладення, тому вони воліють інвестувати в нерухомість у великих містах. Великі ринки відрізняються більш високою ліквідністю і меншим рівнем ризику", - пояснив він.

Почему нас не учат финансовой грамотности

Хааста зазначив, що ринки, що розвиваються, пропонують більш високу окупність, однак ринок там менш прозорий. На його думку, світовим інвесторам цікаві результати виборів в США, проте це навряд чи зробить значний вплив на рівень ділової активності. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость инвестиции экономика
Источник: gazeta.ua Просмотров: 885