Національний спортивний комплекс "Олімпійський" 12 березня уклав угоду з ТОВ "АК Інжинірінг" на додаткові будівельно-монтажні роботи вартістю 75,48 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Закупівля додаткових робіт була проведена після уточнення робочої документації.

"Згідно листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.08.2011 р. №21-20/6630/0/6-11 відшкодування обґрунтованих додаткових обсягів робіт, що виникли під час будівництва, та додаткових витрат, пов’язаних з уточненням вартості матеріально-технічних ресурсів, може здійснюватись за рахунок коштів, отриманих від економії по інших статтях витрат, коштів на покриття ризиків всіх учасників будівництва або коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, передбаченими у відповідних графах зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (реконструкції)", – йдеться в обґрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

ТОВ "АК "Інжінірінг" була включена до складу генпідрядчиків реконструкції НСК "Олімпійський" після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єром по Євро-2012. В 2010 році серед власників компанії був Іван Шакуров, бізнес-партнер Бориса Колеснікова. Раніше компанія виконувала підрядні роботи на кількох об’єктах групи Ріната Ахметова, а також була задіяна в будівництві "Донбас-арени". Загалом в 2011 році "АК Інжиніринг" отримало підряди на "Олімпійському" на суму 917,22 млн грн.

Загальна вартість реконструкції "Олімпійського" за три роки зросла з 1,5 млрд грн. до 4,6 млрд грн. Стадіон було урочисто відкрито наприкінці 2011 року і зараз “Динамо” грає на ньому свої домашні матчі.

Теги: строительство олимпийский
Источник: наши деньги Просмотров: 1577