Мінрегіон визначив шляхи посилення захисту прав інвесторів під час інвестування будівництва житла та розробило відповідний законопроект. Він передбачає передачу об’єктів незавершеного житлового будівництва, власників яких визнано у встановленому порядку банкрутом, інвесторам, чиї кошти були залучені у будівництво цього об’єкта, у разі створення ними житлово-будівельного кооперативу чи об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Держава дала 98 млн грн на доступне житло

Проект закону передбачає викуп у забудовників або фінансових установ нереалізованого житла в об'єктах будівництва, що споруджувались із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати будівництво житла. Крім того, Мінрегіон має намір боротися із порушенням строків здачі житла в експлуатацію.

Забудовників планують стимулювати до своєчасного завершення будівництва шляхом запровадження будівельного збору з прогресивною ставкою оподаткування. Також передбачено надання можливості місцевим органам виконавчої влади приймати та виконувати функції замовника будівництва на незавершених об’єктах.

Держава позичила молоді 60 млн грн

Теги: недвижимость инвестиции новостройки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 814