Квартири на першому поверсі, переобладнані на офіси, не законні. Такого висновку дійшли парламентські юристи після того, як ретельно прочитали новоухвалені зміни до Житлового кодексу. Автори новації кажуть - їх неправильно зрозуміли. Однак тепер доведеться або змінювати закон, або масово виселяти порушників.

Верховна Рада хоче заборонити використовувати квартири не за призначенням. Відтак, кажуть фахівці, розміщені у них нотаріальні контори, аптеки, перукарні чи магазини доведеться закривати. Такі зміни могли ухвалити в інтересах власників офісних центрів.

"На сегодняшний день очень огромное количество вакантных площадей. Поэтому снять офис за вполне приемлемые деньги в офисном здании того же класса "С" не сложно", - пояснює президент Спілки фахівців із нерухомості Олександр Рубанов.

Проте, заборона може додати клопоту тим, хто захоче перевести свої квартири у нежитловий фонд. Не виключено, що за відповідні процедури доведеться давати хабара. Водночас автори змін до житлового кодексу вважають проблему надуманою. Виселяти нікого не планували.

"Я не бачу виробничої діяльності в тих же самих офісах, я не бачу виробничої діяльності в аптеках. У нас не було ніякого бажання створювати якісь умови для якогось з депутатів. Це абсолютно не лобістський закон", - запевняє народний депутат України Юрій Сербін.

Ухвалений документ іще має пройти юридичну експертизу. А також його повинен підписати президент. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr офисы на первых этажах жилых помещений
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2474