29 березня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону. Про це повідомили у прес-службі Мінрегіону.

З невстановленою поки-що метою, невідомі розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області листа, у якому пропонували взяти участь у конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки. Форма бланка не відповідала зразку, текст містив помітні граматичні та стилістичні помилки, лист не був оформлений відповідно до встановлених вимог діловодства, був підписаний не уповноваженою на те особою, для чого зловмисники використали ім’я реальної людини – головного спеціаліста Міністерства. Завдяки цьому, власне, і виявився факт фальшування – представниця одного з ОСББ вирішила пересвідчитися у правдивості документа, зателефонувала до реального фахівця Мінрегіону та надіслала по факсу копію фальшивки.

Читайте також: У Мінрегіоні розповіли про недоліки ОСББ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України категорично заявляє, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху. Адже і форму бланка Міністерства, і підписи більшості уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань, які часто особисто спілкуються з керівництвом відомства. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їхніх умов у вільному доступі на веб-сайті Міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв та закликає при наявності найменших сумнівів у правдивості документів негайно звертатися до Міністерства.

Просимо оприлюднити це звернення у вашому ЗМІ.

Читайте также: Какие угрозы несет новый закон об ОСМД?

Теги: недвижимость осмд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1787