Податку на нерухомість не буде. До 2013-го року. Пропозиція вже є у пакеті поправок податкового комітету Верховної Ради. Що спонукає депутатів відкласти введення збору, від якого місцеві бюджети вже у 2012-му мали б отримати понад 150 мільйонів гривень, не відомо.

Хто є платниками податку на нерухоме майно

І хоча стягуванням податку ще не почали опікуватися, а юристи і податковці вже сперечаються у тім, як слід трактувати закон. Приміром, у кодексі прописано - власник житлового приміщення понад 100 квадратних метрів не може його здавати і сплачувати збір до бюджету за спрощеною системою. Податкова наразі цю норму трактує по-своєму. Подібні розбіжності стають підґрунтям для некоректних дій із боку податківців та причиною судових спорів.

В очікуванні нового податку на нерухомість. Або чи варто відчиняти міліції?

Валентин Гвоздій, керуючий партнер юридичної компанії: "Передбачаємо, що без судових спорів щодо оподаткування доходів отриманих від здавання в найм нерухомого майна - це стосується і житлового і нежитлового - не обійтися. Яка буде судова практика – спрогнозувати важко, але я думаю, що ми будемо орієнтуватися на закони, а не узагальнююче роз'яснення податкової служби".

Теги: налог на недвижимость юридическая рекомендация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1946