А ось купити квартиру на виплат стало легше. Адже забудовники знизили рівень відсотків та почали позичати кошти на більш тривалий термін. Тому зростає кількість людей, які хочуть придбати помешкання у такий спосіб.

Приватизацію житла заборонять >>> дивитися

Українці шукають альтернативу іпотеці. Люди не хочуть брати таких кредитів через високі ставки. У листопаді вони збільшилися до 18-24 %. Водночас зростає кількість охочих купити квартири на виплат.

Вартість столичного житла >>> дивитися

Роман Зінець, керівник департаменту будівельної компанії: "Порівняно з докризовим положенням, рівень переплати людей за квартири зменшився в середньому десь від 15 до 20% загалом. Але ще є 10%, якщо буде ще менша "платежеспроможність", то ще є запасу в середньому десь 10% до самого як кажуть мінімуму".

Угоди з нерухомістю подорожчають >>> дивитися

Придбати квартиру на виплат пропонують уже близько 20 забудовників. Компанії також почали позичати на готові помешкання і на довший термін. Раніше максимальний строк був 5 років. Зараз вже сягає десяти. А деякі компанії встановили навіть нульовий рівень відсотків.

Знижка від ЖЕКів - суцільний обман >>> дивитися

Роман Блажко, юрист: "Ідеальний варіант - щоб була фіксована ціна щодо неоплачених квадратних метрів. Але якщо такої фіксованої ціни немає, то потрібно, щоб був чіткий механізм розрахунку підвищення цієї ціни або право споживача відмовитися від договору в односторонньому порядку".

Як не потрапити в халепу при купівлі житла? Шахраї готують нові афери з нерухомістю >>> дивитися

Часто в угодах прописують, що вартість квадратного метра залежить від курсу долара. Якщо він коштуватиме вісім двадцять- вісім пятдесят - розмір боргу перед забудовником за пів року може зрости на кілька процентів.

Теги: недвижимость рассрочка ипотека кредит покупка квартира
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2851