Реконструкція систем гарячого водопостачання столичних будинків із застосуванням відновлювальних джерел енергії значно покращить якість житлово-комунальних послуг та підвищить енергетичну ефективність житлової інфраструктури міста в цілому. Про це повідомив начальник Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження В’ячеслав Лісовик, повідомляє прес-служба КМДА.

чит. также Аферы ЖЭКов: как коммунальщики грабят киевлян

За його словами, вартість проекту складає 620 тисяч доларів США, з яких 510 тисяч доларів має сплатити інвестор. Столична влада розробляє та погоджує проектні документації, організовує супровід реалізації проекту та створює механізм повернення залучених коштів інвестору.

Перший етап проекту передбачає реконструкцію систем ГВП у 6 типових житлових будинків. Зокрема: вул. Автозаводська, 15-А; пр-т Повітрофлотський, 1; пров. Коломійський, 16; вул. Нижньоюрківська, 13; вул. Мілютенка, 28-В та вул. Суворова, 19-А.

Загальний подібні роботи планується провести у 2000 житлових будинків, де є проблеми з циркуляцією гарячого водопостачання.

Теги: коммуналка реконструкция кгга жилье
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 678