Ріелтори налаштувалися на зростання попиту. І вже із квітня очікують більше запитів як на міську, так і на заміську нерухомість.

Ріелтори прагнуть підняти рівень своїх заробітків і роблять гучні заяви. Вони прогнозують зростання попиту на квартири на 15 % у квітні. На заміське житло - взагалі на 20 %. А охочих зняти помешкання в оренду побільшає майже на третину. Обґрунтування таким очікуванням не наводять. Тож банкіри їм не вірять.

Дивіться також: Для ріелторів встановлять особливі вимоги: вища освіта і сертифікат

Віктор Шулик, експерт фінансового ринку: "Люди которые имеют избыток средств, они будут пытаться заработать на болельщиках на евро 2012 и они будут покупать квартиры, чтобы заработать на этих ситуативных моментах. Но я не думаю, что это отразится в целом на ринке покупок продаж".

Хоча населення і має певні заощадження - грошей не достатньо. У тих, хто дійсно хоче переїхати у просторішу оселю. Тож без іпотечних кредитів - вони нічого не купуватимуть. А банки не готові видавати позики хоча б на 10-15 років під розумні відсотки. Бо не мають вільних коштів. Допомогти може держава.

Читайте: Риелторы уйдут в тень

Марина Нестеровська, директор департаменту комерційного банку: "Основним критерієм - це пожвавлення і посилення роботи державної іпотечної установи в частині кредитування нерухомості. Співпрацюючи з цією агенцією є можливість сприяти розвитку кредитних програм на державних умовах".

Стримують попит і ціни. Вони зростають швидше, ніж зарплати українців. А кредити під 19-20% за інфляції у 3-5 %, унеможливлюють придбання житла без великих заощаджень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость спрос аренда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1845