Комплексна реконструкція системи теплопостачання та термосанація (утеплення) будівель житлових масивів столиці допоможе економити теплову енергію вдвічі. При цьому кількість викидів вуглекислого газу у повітря зменшиться на 118 тис. тонн на рік. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Читайте также: Энергоэффективный дом по-украински

Відповідний проект модернізації теплосистем на трьох житлових масивах міста – "Виноградарі", "Мінському" та "Теремки" презентували сьогодні під час Київського інвестиційного форуму.

"Реконструкція систем теплопостачання разом з термосанацією будинків дозволить заощаджувати мільйони кубометрів газу на рік, тобто вдвічі зменшити обсяг використання теплової енергії, за яку сплачують кияни. Крім того, завдяки реалізації даного проекту значно знизиться рівень викидів вуглекислого газу у повітря", – поінформував начальник Головного управління енергетики, енергозбереження та енергоефективності В’ячеслав Лісовик.

Тарифи на ЖКГ: Скільки і за що насправді платять українці >>> відео

Проект передбачає модернізацію теплосистем не лише у житлових будинках, а й у школах, дитсадках та лікарнях. Зокрема, планується здійснити реконструкцію котелень та теплових мереж, виконати термосанацію будівель та створити мережу індивідуальних теплових пунктів.

Станом на сьогодні вартість проекту становить 1,46 млрд. грн. Орієнтовний термін реалізації: 2012 – 2014 роки.

Теги: недвижимость энергоэффективность
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1135