Елітне житло в столиці стає доступнішим. Під час кризи ціни знизили вдвічі. Поступово вони зросли на 20-25%. Тож не такі захмарні, як були кілька років тому.

Від звичайного елітне житло відрізняється місцем розташуванням, площею, кількістю санвузлів. А ще - висотою стелі. Вона має бути три або й чотири метри. Однак найголовніший чинник - інфраструктура.

"Отдельно квартиру брать нельзя. Квартира - это дом, это что в доме есть: консьерж, парковка, подземный паркинг, это тоже определяет, в каком-то смысле элитность или бюджетность этого жилья", - розповідає рієлтер Олександр Андреєв.

Порівняно з докризовими, нинішні ціни у кілька разів нижчі. Втім, для середнього класу елітне житло залишається малодоступним. У середмісті Києва квадратний метр коштує 5-6 тисяч доларів. На Печерську та Оболоні – 2-3 тисячі. Торг - можливий. Інколи вдається знизити вартість на 10%, і навіть 40%. А ось продати максимально якісно і сучасно облаштоване помешкання буває іноді клопітно. Так званий "розумний будинок" може стати для продавця тягарем не на один рік.

"Это, когда квартира напичкана разного рода электроникой. Ну вплоть до того...как, знаете, есть ... модно там...в Соединённых Штатах с мобильного телефона включать воду в ванной", - пояснює фахівець із нерухомості Віктор Несин.

На нинішньому рівні ціни триматимуться близько двох років, кажуть експерти. Крім того, останнім часом помітна тенденція - мешканці столиці почали продавати навіть елітні будинки. Перебираються за місто - ближче до природи. Розповідає телеканал UBR.

Теги: цена ubr элитные квартиры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 725