Столичний ринок нерухомості оживає. Порівняно з першим кварталом 2010 р. кількість угод купівлі-продажу зросла на 30 %. А сам обсяг ринку становив 98 мільйонів доларів.

Зросли ціни на первинному ринку. У середньому на символічні 0,2 %. Максимальна вартість, традиційно у центрі столиці. Понад 26 тисяч гривень за квадратний метр. Втім стрімкого подорожчання не очікують. Ріелтери переконують, що цінові коливання - наслідок недобросовісної конкуренції серед агентств нерухомості.

"Кількість пропозицій то зростає, то зменшується. Крім того є багато випадків, коли проявляється недобросовісна конкуренція серед агентств. В чому це полягає: дають в рекламу ціни занижені. Тобто квартира може продатися умовно за 50 тисяч, а вони дають в рекламу вигадану ціну з такими ж параметрами за 45", - заявив Генріх Людкевич, експерт ринку нерухомості.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: нерухомість житло ціни
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1394
Загрузка...
Загрузка...