Дочірня компанія "Укртрансгаз" ПАТ "НАК "Нафтогаз України" 1 березня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Кронос груп" на реконструкцію учбово-готельного комплексу з переплануванням під готель 3 зірки за адресою вул.Якіра, 8 у Шевченківському районі м.Києва. Вартість угоди склала 95,30 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Реконструкцію 10-поверхової будівлі за кошти "Укртрансгазу" потрібно виконати протягом 10 місяців. Під комплексом, збулованим в у 2000-2001 роках, існує однорівневий підземний паркінг, який використовується мешканцями житлового будинку. Також за готельним комплексом закріплено 20 парковочних місць, які перебувають під житловою частиною комплексу.

Передбачається перепланування багатокімнатних номерів у однокімнатні з метою збільшення їх кількості. В існуючій будівлі є 36 номерів, їх кількість збільшується до 79. На першому поверсі передбачається: зона рецепції, лоббі, частина СПА-центру з окремим входом а також приміщення охорони службовий вхід, кімната бронювання, кімната переговорів з клієнтами, три санвузли (в тому числі один для інвалідів).

На другому поверсі передбачається конференц-зал, ресторан готелю, розширений обідній зал ресторану. Частина виробничих приміщень кухні перенесена в підвальний поверх. Також збільшено площі загальних с/в. На третьому поверсі передбачається адміністративні кабінети, зал для переговорів та сім номерів готелю. На 4-9 поверхах передбачається збільшення номерів до 11 на кожному поверсі. На 10-му поверсі передбачено демонтаж старих припливно – витяжних установок та розміщення 6-ти номерів підвищеного комфорту, з можливістю об’єднання 4-х з них у 2 люкси.

До існуючих двох ліфтових шахт передбачається встановлення одного додаткового ліфта для обслуговуючого персоналу. Відповідно передбачається будівництво нової ліфтової шахти з підвального до десятого поверху. В будівлі розташовано підйомник з кухні ресторану для обслуговування відвідувачів готелю та вантажний гідравлічний ліфт з підвального поверху на другий для обслуговування кухні ресторану та комор ресторану в підвальному поверсі.

Теги: отель укртрансгаз нафтогаз украины
Источник: наши деньги Просмотров: 980