Українцям таки варто отримати акти на землю до 2013 року, кажуть юристи. Адже, маючи цей документ у паперовому вигляді, значно легше буде виправити неточності в електронному земельному кадастрі, якщо вони раптом виникнуть. А ті, у кого державного документа не буде, невідповідності у реєстрі виправлятимуть через клопотання до органів державних земельних ресурсів. У такому разі працівники держустанови виїжджатимуть на місце, щоб оглянути ділянку. Іще для цього потрібен буде витяг із Державного земельного кадастру про наділ. Це додатковий час і гроші. А, маючи на руках акт, можна обійтися лише перевіркою паперів.

"Все таки це, дійсно, дуже сильна доказова база для тієї особи, яка сьогодні встигла оформити державний акт на землю, тому що в майбутньому в зв'язку з тим, що система тільки створюється...краще, рекомендується протягом 2012 року закінчити всі реєстраційні дії аби мати державний акт", - пояснив телеканалу UBR юрист Олег Климчук.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr акты на землю електронный кадастр
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2373