За рік нове житло у столиці подорожчало майже на 7 відсотків, а старе - на понад 4. Такі дані консалтингових компаній. Водночас за ціною звичайної однокімнатної квартири у Києві можна придбати набагато кращу в Іспанії, Болгарії, Німеччині чи на Кіпрі. Але розташовані вони будуть не у великих містах, а на периферії.

Лофт-резиденции: популярное жилье для современной элиты

У столиці за рік побільшало величезних елітних осель. В обмін на понад 11 мільйонів доларів можна стати власником восьмикімнатного дворівневого пентхауса. Підрахуємо, скільки ж треба  збирати простому громадянинові із середньою зарплатою 475 доларів, щоб його придбати. Якщо почати відкладати гроші вже зараз, купити ці апартаменти вдасться приблизно до кінця 4412-го. А ось на звичайну однокімнатну квартиру вартістю приблизно  85 тисяч доведеться економити на всьому понад 15 років. Експерти кажуть: за таку ж суму можна купити навіть краще житло у Болгарії чи на Кіпрі.

Олександр Артимюк, директор представництва компанії з продажу житла : " В Болгарии за эту сумму вы можете купить 2-комнатную квартиру на популярном Солнечном Береге и на Золотых Песках. Это, в принципе, вполне доступная квартира будет  ремонтом,  с кондиционерами, с мебелью. На Кипре это не топовые регионы, это не первая линия. Это, скажем так,  курортные города, которые сезонный характер имеют".

Приблизно в однаковій ціновій категорії з Києвом зараз нерухомість Туреччини. Приміром за 85 тисяч доларів там можна придбати квартиру площею 70-80 квадратних метрів  або трохи більший приватний будинок. Значно подешевшало житло і в Іспанії. За рік - на понад 11 відсотків. Маючи до 100 тисяч умовних одиниць, можна стати власником оселі в будь-якому місті чи на курорті, за винятком Мадрида і Барселони. Є й набагато вигідніші пропозиції.

Цены на Киевскую вторичку замерли

Андрій Гусельников, директор консалтингової компанії : "Там квартиры считаются не так, как у нас, - однокомнатная-двухкомнатная. Там по спальням. Если одна спальня и зал - это считается однокомнатная квартира. Две спальни и зал - это двухкомнатная квартира можно приобрести на побережье порядка 40 тысяч долларов".

Доступні пропозиції можна знайти навіть у Німеччині. Приміром, у Шенебергу - одному з престижних районів Берліна, є однокімнатні квартири по 60 тисяч доларів, хоча й  у ненових будинках. Та щоб купити житло за кордоном, потрібно оформити необхідні документи. Насамперед - взяти у податковій свідоцтво, що ви отримали доходи легально і сплатили з них усі збори. Також необхідно одержати дозвіл Нацбанку.

Олександр Артимюк, директор представництва компанії з продажу житла : " Оформляется как разрешение на оформление инвестиций. И с этим разрешением потенциальный покупатель приходит уже в свой банк, где он обслуживается, где у него счет. И это будет основание для того, чтобы он перечислил деньги к продавцу".

Берлускони обещает возместить налог на недвижимость наличными

Окрім того, у деяких країнах ЄС зараз можна отримати посвідку на проживання, інвестувавши в нерухомість певну суму. Приміром, в Іспанії це 150 тисяч євро. На Кіпрі - 300 тисяч, але незабаром її планують зменшити. До того ж, купивши там житло, можна отримати довгострокову візу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость квартира проживание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1141
Загрузка...
Загрузка...