Віп-котеджі можуть перетворити на кількаквартирні будинки. Забудовники не вгадали з попитом на такі споруди. Тож шукають способи, як врятувати вкладені кошти. У першу чергу переформатування чекає оселі навколо столиці.

Найближчим часом котеджі дорожчати не будуть

Наталя Нескреба, член Асоціації із нерухомості: "Два городка в Обуховском направлении, три в Житомирском и 7 на Левом берегу высказали намерение переформатировать свое виденье коттеджного городка. И уже из коттеджей делать несколько этажные дома, где будут квартиры продаваться".

Ринок нерухомості буксуватиме ще років п'ять, - віце-президент АПУН

На заваді може стати закон. Адже на землі із цільовим призначенням під зведення приватного будинку зводити кількаповерхову споруду заборонено. Потрібно переоформлювати всі документи. А цей процес може затягнутися. Тому юристи радять покупцям таких помешкань не поспішати і перевіряти всі папери.

Земля під котеджі дешевшає через відсутність попиту

Андрій Бегменко, юрист: "Перед інвестуванням необхідно переконатися, що у забудовника є відповідний державний акт на цю земельну ділянку, на якій буде відбуватися будівництво, що вид використання цієї земельної ділянки змінено. Що у забудовника в його будівельній ліцензії вказано не тільки будівництво котеджів, наприклад, одно-, двоповерхових, але і будівництво багатоповерхівок".

В очікуванні нового податку на нерухомість. Або чи варто відчиняти міліції?

Також потрібно ретельно проаналізувати акт введення об'єкта в експлуатацію. І впевнитися, що споруда відповідає будівельним нормам. А фундамент витримає додаткове навантаження у вигляді 2-3-х поверхів.

Наталія Андрійчук, Сергій Коренєв. Телеканал UBR.

Теги: недвижимость котеджи малоэтажки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1985