Вартість гектара угідь зросте в півтора разу і становитиме від 18-ти до 20 тисяч гривень. Такі зміни будуть у нормативно-грошовому оцінюванні. Про це заявили у Державному земельному агентстві.

Нині 6,5 мільйонів українців володіють наділами. Із них понад мільйон оформили право власності. Після скасування мораторію на реалізацію ділянок, їх можуть виставити на продаж. А це - щонайменше 6 мільйонів гектарів.

"Чим менше продавалося б – тим краще. Тим менше була б соціальна напруга. Навіщо? Якщо ми зараз піднімемо вартість земельної ділянки, збільшиться орендна плата, думаю, що набагато менше побіжать продавати свої орендні землі", - заявив Микола Калюжний, заступник голови Державного земельного агентства.

Державне земельне агентство також запропонувало обмежити володіння сільськогосподарськими землями однією фізичною особою. Обсяги різні - в залежності від кліматичних зон. Від 900 гектарів в Карпатах та Криму і до 2 200 гектарів в степовій зоні. Іще одна ідея - встановити ліміт найманої сили. Місцевих селян на приватних землях має працювати не менш як 70 %.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: земля продаж україна
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2313