Компанія-імпортер Regno презентує українському споживачу  новий дизайн улюбленого ігристого — Fiorelli Fragolino. Бренд оновив усі етикетки лінійки, шрифти і логотип відповідно до модних тенденцій. Відеоролик, присвячений ребрендингу, озвучив співак Михайло Хома (DZIDZIO).

Компанія-імпортер Regno презентує українському споживачу оновлений дизайн улюбленого ігристого Fiorelli Fragolino. Зелена гама поступилася витонченому стилю, розробленому відповідно до найновіших трендів на ринку. Fiorelli Fragolino в оновленій пляшці вже з’явилося на полицях супермаркетів України.

"Зміни – це обов’язковий елемент розвитку. Основна мета ребрендингу — візуально відрізнятися від конкурентів, які активно копіюють бренд Fiorelli. А ще залучення нової цільової аудиторії завдяки новій рекламній кампанії", – зазначає директорка з маркетингу компанії Regno Ольга Артюхова.

"Ми постійно відстежуємо модні тенденції та побачили потребу у ребрендингу пляшки.  Саме тому було змінено дизайн Fiorelli Fragolino – логотип і шрифти стали елегантнішими та спокійнішими. Тепер пляшка виглядає більш стильно та сучасно", — продовжує Ольга.

Для музичного супроводу  нового відеоролика компанія обрала відому арію La donna è mobile з італійської опери Джузеппе Верді "Rigoletto", яку українською мовою переспівав Михайло Хома.

“У ролику нам було важливо показати багатогранність жінки, яка має безліч ролей щодня. Звернути увагу на те, що головне в цьому шаленому ритмі життя – бути в гармонії з собою, бути не ідеальною, а справжньою. За сюжетом відео, героїня швидко та успішно змінює ролі. Бренд Fiorelli завжди підтримує жінок, створюючи атмосферу свята у будь-який день”, – підсумовує Ольга Артюхова.

________________________________________________________________________________

Довідка. ТзОВ "Регно Італія УА" – компанія-імпортер та дистриб’ютор світових брендів алкоголю та делікатесів, заснована у 2014 році. Компанія є офіційним імпортером в Україну італійської торгової марки Fiorelli. Ігристі ТМ Fiorelli виготовляють на заводі Toso (регіон П’ємонт, Італія).

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 152