Держпідприємництво погодило проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін до Аеропортових зборів". Про це повідомляє прес-служба відомства.

Пассажирские авиаперевозки в Украине за август выросли на 8,4%

Документом передбачається надання керівнику аеропорту права встановлювати знижувальні коефіцієнти у розмірі до 0,2 до аеропортових зборів.

На сьогоднішній день аеропортові збори встановлені наказами Мінтрансзв’язку України від 14 квітня 2008 року № 433 "Про встановлення аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів в аеропортах України", від 26 березня 2008 року № 337 "Про встановлення аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", наказом Мінтрансу від 5 травня 1998 року № 169 "Про затвердження аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден у міжнародному аеропорту "Дніпропетровськ".

Исчезающий вид: региональные авиаперевозчики уходят в прошлое?

Введення знижувальних коефіцієнтів має залучити нові авіакомпанії до аеропортів, будуть створені необхідні умови для їх діяльності. Це, у свою чергу, дозволить знизити вартість авіаційних перевезень для населення. Крім того, Мінінфраструктури України передбачило збільшення доходів аеропортів України від неавіаційної діяльності, а також підвищення статусу України як авіаційної держави.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: экономика транспорт авиа авиаперевозки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1273
Загрузка...
Загрузка...