Метро на київському житловому масиві "Троєщина" буде побудовано протягом 4-5 років. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров після відкриття швидкісного трамвая 24 жовтня у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Киеву грозит транспортный коллапс

"Так, щоб не збрехати, якщо все буде добре, метро буде через 4-5 років", - сказав він. За словами прем'єра, в будівельних планах столиці в 2013-2014 роках - добудувати Подільський мостовий перехід, а протягом цього часу метробудівці зможуть здійснити необхідні підготовчі роботи для того, щоб підвести метро з Троєщини до цього мосту.

Як повідомлялося, будівництво четвертої гілки столичного метрополітену профінансує російський банк. За даними прес-служби КМДА, дочірня компанія "Внєшекономбанку" - ВАТ "Федеральний центр проектного фінансування" - стала переможцем конкурсних торгів із залучення компанії-консультанта для проекту будівництва гілки метро на Троєщину.

Азаров: Украина построит 6 новых станций по сжатию газа

Загальна сума фінансових вкладень в будівництво нової лінії становитиме 1,2-1,6 млрд доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: транспорт метро троещина
Источник: Интерфакс-Украина Просмотров: 580