Кількість пасажирів, які віддають перевагу самостійній реєстрації на рейс, щодня зростає. За перші три тижні 2013 року в терміналі "D" кіосками самореєстрації скористались 3 786 пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Авіаперевезення планують зробити дешевшими

"З метою створення комфортних умов перебування пасажирів в аеропорту "Бориспіль", у терміналі "D" планується встановити ще чотири кіоски CUSS (англ. Common Use Self Service)", - йдеться в повідомленні. Найбільше пасажирів звернулись до сучасних кіосків CUSS 9 січня – протягом дня самостійно на рейси авіакомпаній зареєструвались 250 пасажирів. Серед переваг самостійної реєстрації пасажири аеропорту "Бориспіль" відзначають швидкість, зручність, можливість власноруч обирати місце в літаку та реєструвати багаж без черг на спеціально відведеній стійці.

Азаров задумал создавать конкурентов "АэроСвиту"

Наразі зареєструватися за допомогою кіосків CUSS пасажир може на рейси авіакомпаній KLM, Air France, Lufthansa та Austrian Airlines. Ведуться переговори щодо залучення решти провідних авіаперевізників.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: аэропорт транспорт авиаперевозки пассажиры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1144
Загрузка...
Загрузка...