Щороку сотні українців гинуть на дорогах через високий рівень корумпованості ДАІ. Такого висновку дійшла команда порталу TEXTY.org.ua, порівнявши дані про стан корупції і смертність на дорогах в Україні із даними інших країн.

"ДАЙчики" штрафуватимуть недбалих батьків-водіїв

Так, в Україні, де індекс корупції, за оцінкою Transparency International, становить 2,4 з 10 (чим нижчий індекс, тим вища корупція), на 10 000 транспортних засобів припадає 104,4 загиблих. У Фінляндії, де індекс корупції сягає 9.2, цей показник становить лише 8,2 смертей. "Ми звикли вважати, що корупція – це частина нашого життя. Насправді, корупція – це смерть", - підсумовують журналісти порталу.

За сутки в Киеве произошло 180 ДТП

Щоб наочно продемонструвати українцям ці та інші наслідки корупції і запропонувати можливі шляхи вирішення проблеми, ТЕКСТИ підготували спеціальний відеоролик (http://www.youtube.com/watch?v=5xoPn34ohNI). Відео, що стрімко поширюється соцмережами, яскраво ілюструє те, як змінився рівень корупції в Україні за останніх п’ять років, де громадяни найчастіше стикаються з корупцією і хто, на їхню думку, може побороти хабарництво.

Lanos против Mazda 3. ДТП со счастливым исходом

Корумпованість українців зростає з року в рік, однак, на думку авторів відеоролику, проблема полягає не у владі та чиновниках, а у самих громадянах, адже "корупція тримається на нашій згоді давати і брати хабарі". Тому подолати корупцію можуть лише самі українці, відмовляючись давати хабарі, повідомляючи про випадки їх вимагання та долучаючись до таких ініціатив як "Дорожній контроль" (www.roadcontrol.org) та громадянський рух "Чесно" (www.chesno.org)

Теги: дтп коррупция даи
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1103