Перевізники не зможуть подавати заявку на конкурс на право виконання пасажирських перевезень, вказавши в конкурсних умовах орендований рухомий склад. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час круглого столу щодо проблем нелегальних перевезень на пасажирському автотранспорті, повідомила пресс-служба міністерства.

Колесніков узявся за перевізників до Євро-2012

Рішення щодо унеможливлення використання орендованого парку викликане тим, що багато перевізників виконують вимогу щодо наявності рухомого складу лише номінально: наприклад, у заявці вказано 10 нових автобусів, а на маршруті реально їздить лише два. Ще одна з крайнощів – деякі з перевізників подають один і той самий автотранспортний засіб одразу на кілька конкурсів – відповідно, на виконання рейсів на декілька абсолютно різних маршрутах.

Як перевозитимуть іноземних вболівальників

"Щоб не було фальсифікацій – коли виграє перевізник за принципом наявності рухомого складу – потрібно не враховувати орендований транспорт, який не є власністю перевізника. Адже часто буває, що перевізник заявляє орендовану техніку – а на маршруті її чомусь немає", - сказав Борис Колесніков.

На переконання віце-прем’єр-міністра, потрібно створити так званий "чорний список" - базу перевізників, які систематично подають на участь у конкурсі орендований рухомий склад, а потім їздять на одному-двох автобусах. "Перевізник заявив один вид транспорту, наприклад, автобуси "Мерседес", а потім возить пасажирів на старих "Газель", - сказав він, зауваживши, що потрібно вводити підвищені міри відповідальності за невідповідність транспорту, заявленого у заявці на участь у конкурсі, від реального.

Сколько стоит содержать автомобиль

"Якщо перевізник фальсифікував свої документи – він повинен мінімум на рік позбавлятися права перевозити пасажирів. Просто позбавити перевізника ліцензії – не вихід, адже він може відкрити інше приватне підприємство. Потрібно саме позбавляти особу права здійснення пасажирських перевезень", - наголосив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що відстоюватиме норму щодо того, що перевезення пасажирів на відстань понад 150 км мають здійснюватися лише великими автобусами. "Возити пасажирів на старих спринтерах, часто переобладнаних з вантажних, ми не дозволимо", - підкреслив він.

Названы лучшие женские авто 2012 года

Зараз за дорученням Бориса Колеснікова особливо пильна увага буде приділена столиці: буде проконтрольовано, на якому автотранспорті перевозяться пасажирі зі столиці у інші населені пункти, віддалені більше, ніж на 150 км. "Спринтери з таких маршрутів ми зніматимемо: ми даємо час перевізникам зняти такий рухомий склад з 1 по 30 травня", - сказав він.

Теги: транспорт перевозчики колесников
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1180