Митниками припинено наступні спроби незаконного ввезення на митну територію України молока та молочної продукції. Співробітниками митної варти Чернігівської митниці 20.04.2012 неподалік пункту пропуску місцевого значення "Добрянка" був затриманий громадянин, який перевозив 1890 банок згущеного молока виробництва Республіки Білорусь. Встановлено, що зазначені продукти харчування були переміщені через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від нього. Вартість вилученого товару становила майже 14 тис. грн.

Ягодинською митницею затримано громадянина Республіки Білорусь, який переміщував через митний корд он України товар "Молоко згущене в жестяних банках — 120 шт., масло "Крестьянське" по 100 г — 65 пач.",! що знаходились між особистими речами в багажному відсіку автомобіля "Рено Меган". Також ягодинські митники затримали громадянина Республіки Білорусь, який переміщував через митний кордон України товар 259 пачок масла , приховані в сидінні і під поликами підлоги автомобіля "Мерседес 250", та громадянина України, який поза місцем здійснення митного контролю намагався перемістити молоко згущене (5,32 кг) і сметану (14,42 кг).

Житомирською митницею проведено спецоперацію по виявленню молочної продукції білоруського походження, яка незаконно перебуває на митній ! території України. За результатами проведеного заходу у трьох приватних підприємців виявлено даної продукції, яка ввезена на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, на суму більше 8 тисяч гривень. Складено протоколи за ст. 353 МК України, предмети правопорушення вилучено.

Рівненською митницею виявлено шість фактів спроб незаконного ввезення на митну територію України громадянами молочної продукції білоруського виробництва.

При цьому, за результатами аналізу виявлених фактів, дану про! дукцію намагаються, здебільшого, перемістити з приховуванням від митного контролю чи поза митним контролем невеликими партіями громадяни Республіки Білорусь.

Нагадаємо, розпорядженням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 29.02.12 №17 тимчасово призупинено поставки на територію України молока та молочної продукції походженням з Республіки Білорусь.

Теги: таможня молочная продукция границы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 939