Питання підвищення безпеки руху на автомобільному та залізничному транспорті, польотів, судноплавства обговорено Мінінфраструктури з представниками органів місцевої влади – начальниками управлінь, що здійснюють реалізацію державної політики в транспортно-дорожньому комплексі в АР Крим, областях, м. Києві та Севастополі, за участю керівників Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, Головної державної інспекції на автомобільному транспорті, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Державної авіаційної служби України та їх територіальних управлінь (регіональних представництв), метрополітенів. Відповідна нарада проходила у приміщенні Мінінфраструктури під головуванням першого заступника Міністра Костянтина Єфименка, повідомляє прес-служба відомства.

Сколько будет стоить проезд в столичном такси

"Наближається Єврочемпіонат з футболу, масові літні перевезення до місць відпочинку та оздоровлення, відкрилася навігація для маломірних (малих) суден. Тому, ми повинні зосередити усі зусилля на забезпеченні безпеки перевезень наших громадян та іноземних гостей", – наголосив при відкритті наради Костянтин Єфименко.

З цією метою у рамках заходу було проаналізовано основні причини аварійності на транспорті за минулий, 2011 рік та перший квартал поточного року, а також основні фактори, які на них впливають.

Авиакомпании увеличили пассажиропоток на 10%

Представники регіонів також звітували про стан аварійності на місцях та поточні проблемні питання у сфері безпеки, що потребують вирішення. У свою чергу перший заступник Міністра наголосив на необхідності налагодження тісного зв’язку відомства з місцевими органами влади та запевнив, що Міністерство інфраструктури України усіляко сприятиме вирішенню виробничих питань, що виникають на місцях і готове надати будь-яку посильну допомогу для досягнення кінцевої мети – забезпечення належного рівня безпеки на транспорті.

Хто увійде до чорного списку перевізників?

За результатами наради було окреслено основні заходи, реалізація яких у комплексі Мінінфраструктури спільно з органами влади на місцях сприятиме підвищенню рівня безпеки руху, польотів, судноплавства. Це і:

- посилення контролю та нагляду за забезпеченням перевізниками безпеки під час перевезення влітку 2012 року дітей до місць відпочинку та оздоровлення і у зворотному напрямку;

- проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, за умовами яких залучатимуться до перевезень автомобільні перевізники, що мають рухомий склад з сучасними системами безпеки, а саме: антиблокувальними системами, ременями безпеки, тахографами, обмежувачами швидкості тощо;

- активізація роботи Координаційних Рад з питань безпеки дорожнього руху щодо координації контролюючих органів в питанні виведення з ринку пасажирських перевезень на міжобласному та внутрішньообласному сполученні нелегальних перевізників;

- проведення рейдових раптових та планових перевірок відповідності вимогам безпеки судноплавства маломірних суден, баз для стоянки маломірних суден, гідротехнічних споруд;

- вжиття заходів щодо приведення експлуатаційного стану залізничних переїздів з автобусним рухом до вимог діючих нормативних актів;

- усунення недоліків щодо можливості доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів комунального транспорту та його інфраструктури (насамперед, належне облаштування зупинок громадського транспорту, аеропортів, автовокзалів, автостанцій, пішохідних і підземних переходів для користування ними особами на візках, наявність автобусів, тролейбусів з низької підлогою, інформування осіб з вадами зору та слуху про роботу громадського транспорту).

У Києві обмежать рух по Південному мосту

Вживатимуться заходи і щодо забезпечення взаємодії Державіаслужби з правоохоронними органами з питань нагляду за авіацією загального призначення, незареєстрованими повітряними судами та пілотами-аматорами. Особливий контроль буде встановлено за разовими чартерними перевезеннями пасажирів повітряним транспортом у літній період та за польотами "малої авіації" та ін.

Відповідна робота у напрямку забезпечення безпеки руху, польотів, судноплавства проводитиметься і органами влади на місцях у межах своєї компетенції.

Теги: транспорт мининфраструктуры перевозки пасажиры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1496