Про це повідомив Директор департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби Сергій Сьомка, коментуючи недостовірну інформацію, поширену низкою  інтернет-видань,  про нібито існуючі проблеми з початком функціонування магазинів безмитної торгівлі та закладів громадського харчування в терміналі "D" аеропорту "Бориспіль", які начебто пов’язані зі зволіканням у прийнятті відповідного рішення посадовими особами Державної митної служби України.

Він зазначив, що дана інформація не відповідає дійсності, оскільки лише через два дні після її розповсюдження цієї  до Київської обласної митниці звернулося перше і єдине на даний час підприємство із заявою для розгляду питання щодо переоформлення Дозволу на право відкриття та експлуатації магазину безмитної торгівлі у зв’язку із збільшенням площі магазину безмитної торгівлі (розміщення у термінальному комплексі "D" ДП МА "Бориспіль" 2-х торгівельних залів МБТ). Та розміщення як закладів громадського харчування двох кафе-барів.

Відповідні документи підприємства обробляються Держмитслужбою з суворим дотриманням всіх строків, визначених чинним законодавством.

"Підсумковий документ у вигляді дозволу на розміщення буде підписаний за результатами підписання спільного наказу Держмитслужби та Держприкордонслужби" -  сказав Сергій Сьомка.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: борисполь
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 455