З 1 серпня 2012 року українські та міжнародні авіакомпанії, що виконують міжнародні рейси, перейдуть на обслуговування в новий термінал "D". Про це повідомив сьогодні, 28 травня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час урочистого відкриття терміналу.

У Борисполі відкрили новий термінал D

"З 1 серпня сюди перейдуть українські та міжнародні авіакомпанії, які виконують міжнародні рейси. Авіакомпаніям потрібно орієнтовно 60 днів, щоб технологічно відпрацювати та перевести свої рейси", – сказав Борис Колесніков.
Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що новий термінал, хоч вже зараз є найбільшим в Україні, має перспективи для подальшого розширення. За умови збільшення його площі у майбутньому термінал зможе обслуговувати змішані пасажиропотоки – міжнародні та внутрішні рейси.

Колесников: 650 тыс болельщиков на Евро-2012 будут лететь

Технологічні можливості нового термінального комплексу "D" в аеропорту "Бориспіль" дозволяють йому обслуговувати до 15 млн. пасажирів на рік. Про це повідомив сьогодні, 28 травня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час урочистого відкриття терміналу.
"Аеропорт вже сьогодні готовий до прийому 10 млн. пасажирів на рік. При цьому вже сьогодні "Бориспіль" щорічно обслуговує 8 млн. пасажирів", – сказав Борис Колесніков.
На переконання Віце-прем’єр-міністра нарощення пасажиропотоку через новий термінал відбудеться вже найближчими роками. "Думаю, що на показник 15 млн. пасажирів ми вийдемо максимум за 5 років", – відзначив Борис Колесніков.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: борисполь терминал
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 580