Рівень пожежної безпеки у метрополітенах України буде підвищено: Міністерство інфраструктури розробило проект наказу "Про затвердження Правил пожежної безпеки в метрополітенах". Про це UBR.UA повідомили в прес-службі відомства.

В Киевском метро усилили безопасность

Проект розроблений з метою приведення у відповідність вимог та норм до пожежної безпеки на рухомому складі та об’єктах інфраструктури до вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки, що, в свою чергу, забезпечить необхідний рівень безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів метрополітенами.

В тоннелях киевской подземки появятся кафе

Правила пожежної безпеки в метрополітенах установлюють основні вимоги пожежної безпеки для територій, наземних будинків, підземних споруд та рухомого складу метрополітенів. Тобто, ними будуть окреслені чіткі вимоги до працівників метрополітену, утримання територій, будинків, приміщень, тунелів, колійного господарства, машинних залів, ескалаторів, травілаторів, електричних та інженерно-технічних установок, електро- та мотодепо, електрорухомого складу метрополітену, засобів зв’язку, протипожежного стану та захисту в частині пожежної безпеки. Також зазначені Правила визначатимуть порядок дій працівників метрополітену у разі виникнення пожежі.

Мадридский метрополитен

Передбачено, що пожежна безпека у метрополітені має забезпечуватися шляхом проведення організаційних, технічних та інших заходів, спрямованих на попередження пожеж, забезпечення безпеки людей, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення.

Ще одна із важливих вимог - створення умов для швидкої евакуації людей, рухомого складу, матеріальних цінностей, швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожеж.

Метро Киева не сможет круглосуточно работать во время Евро

Правила є обов'язковими для всіх працівників метрополітенів, підприємств, установ і організацій, які виконують роботи або розташовані на території, у будинках та спорудах метрополітенів, а також для громадян, які користуються метрополітеном.

Теги: метро безопасность правила министерство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1114